Co učíme?

STREETDANCE CLASS

HVK BUDSIDE 2014jsou určeny pro lidi, kteří se zajímají o Street Dance, tj. styly jako Hip Hop, HypeHouse Dance, PoppinLockinWackinDancehall a další. Lekce budou probíhat 1x týdně pro začátečníky a 2x týdně pro pokročilé. Vedou je lektoři Budside, kteří se budou pravidelně střídat, aby se Vám postarali o rozmanitost lekcí. Na hodinách se setkáte nejen se základy a pokročilými kroky jednotlivých stylů, ale i s jamy, vzájemnými battly a tvorbou battlových vstupů. Co se bude dít na hodinách, nebude záležet pouze na lektorech, ale právě i na účastnících, kteří nejlépe ví, co je baví.

BREAKDANCE CLASS

Jsou určeny pro lidi, kteří se zajímají o Breakdance. V těchto hodinách se budou vyučovat jak základní, tak pokročilé techniky breaku, což jsou: Power movesFreezesToprocksFootworks apod. Lekce jsou 4x týdně (začátečníci a pokročilí) a budou je provázet lektoři Budside. Lekce probíhají formou individuálního přístupu ke každému tanečníkovi, Jamů a přípravy na battly (taneční souboje).

STREET DANCE KIDS CLASS10013229_687611234616216_130837718_n

Street dance KIDS Do tohoto kurzu se mohou zapsat všechny děti ve věkovém rozpětí 6 až 8 let. V rámci tréninků se děti učí zejména základní, ale i složitější taneční prvky, ze kterých jsou následně vytvářené sestavy. Mezi další oblíbené aktivity patří hry, posilování a přípravy na vystoupení. Pokud má Vaše dítě rádo pohyb a hudbu, tak zajisté patří k nám.

 

Comments are closed